Montaż kabli grzewczych DEVIflex

|

Montaż kabli grzewczych DEVIflex

Przewody grzejne firmy DEVI o oznaczeniu DEVIflex charakteryzują się dużą wytrzymałością, zwiększoną giętkością oraz najwyższą niezawodnością działania. Dużym atutem jest również łatwy montaż kabli grzewczych, który również zaprezentujemy Państwu w materiale wideo na naszym kanale.

Dowodem na niezawodność przewodów grzejnych jest rozszerzona 20 letnia gwarancja producenta. Zapewnia ona nie tylko wymianę kabla grzejnego, ale również pokrycie kosztu prac związanych z naprawą przewodu oraz uszkodzonego fragmentu powierzchni podłogi. Więcej informacji na temat charakterystyki kabla grzewczego znajdziesz w naszym katalogu.

Przewód grzejny to nowoczesne rozwiązanie DEVI będące wynikiem połączenia wielu lat doświadczeń z innowacyjnością. Jednostronnie zasilany kabel grzejny spełniający wymogi klasy M2 normy IEC 60800:2009 dostępny od ręki w naszym magazynie. Został zaprojektowany, aby z powodzeniem stosować go przy instalacjach ogrzewania podłogowego czy też ogrzewaniu rur i rurociągów.

Poniżej zamieszczamy krótki materiał wideo, który prezentuję w jaki sposób wykonać montaż kabli grzewczych. Instalacja przewodów grzejnych nie jest trudna. Poniższy film pokazuje każdy etap, przez który musi przejść instalator. Nasi klienci mogą liczyć na fachową pomoc z naszej strony.

Przewody grzewcze możemy zastosować do:

  • ogrzewania podłogowego pomieszczeń (podłogi betonowe)
  • usuwanie oblodzenia rur spustowych
  • elektryczne ogrzewanie schodów
  • ogrzewanie chodników
  • elektryczne ogrzewanie podjazdów i zjazdów do garaży

Kable grzewcze DEVIflex 18T w naszym sklepie internetowym:

Zapraszamy do zakupów przez nasz sklep internetowy. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, fachowe doradztwo oraz towar od ręki.

DEVIflex 18T

Kup przewód grzewczy DEVIflex 18T

1 komentarz do “Montaż kabli grzewczych DEVIflex”

Możliwość komentowania została wyłączona.