Termostat DEVIreg Touch do ogrzewania podłogowego

|

Sterowanie elektrycznym ogrzewaniem podłogowym

Sterowanie ogrzewaniem elektrycznym za pomocą programowalnego termostatu powinno być proste w obsłudze. Ponadto są intuicyjne w programowaniu oraz dostarczają wymierne korzyści dla użytkownika. Sam system grzewczy bez regulatora temperatury to połowa sukcesu. Dzięki termostatom jakie oferujemy naszym klientom, systemy grzewcze są precyzyjnie regulowane. Mają nastawę temperatury we właściwie dobranych cyklach pracy ogrzewania, które w dużym stopniu wpływają na energooszczędność systemu.

Termostat DEVIreg Touch

DEVIreg Touch to niezwykle intuicyjny termostat z 2-calowym ekranem dotykowym. Użytkownicy pokochają go za komfort cieplny i oszczędność energii nawet do 20%. Dzięki odpowiednim funkcjom, np. “otwartego okna” oraz możliwości spersonalizowania harmonogramu ogrzewania energia zużywana jest tylko wtedy, gdy jest to potrzebne. Ponadto możliwe jest monitorowanie zużycia energii wyświetlanej na ekranie w kWh.

Termoregulator łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Potwierdzeniem jest m.in. jego kompatybilność z ramkami różnych producentów osprzętu elektrycznego, dzięki czemu można go idealnie wkomponować w wystrój pomieszczeń. Jest to termostat przyjazny zarówno dla Użytkownika, jak i Instalatora. Zapewnia prosty montaż oraz możliwość serwisowania bez konieczności odwiedzania Klienta.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego serwisu informacyjnego poświęconego termoregulatorowi DEVIreg Touch pod adresem https://deviregtouch.pl

Termostat DEVIreg Touch youtube