DEVIsport

Kup kable DEVIsport DSM3 w naszym sklepie on-line!

Kabel grzejny DEVIsport dawniej zwany DSM3

Przewód grzejny DEVIsport jest wytrzymałym i ekonomicznym przewodem grzejnym stosowanym głównie w instalacjach zewnętrznych. Kabel odznacza się wysoką wytrzymałość mechaniczną, zarówno w odniesieniu do odporności na zrywanie jak i odkształcenia. Dzięki czemu idealnie nadaje się do instalacji za pomocą specjalistycznych pługów kablowych, które mogą być wykorzystywane przy ogrzewaniu boisk piłkarskich. Nasza firma przy pomocy kabli grzejnych DEVIsport wykonała ogrzewanie boiska Lechia Gdańsk oraz Amica Wronki.

Kabel grzejny DEVI zapewnia równomierne wytwarzanie ciepła i rozkład temperatury na całej długości kabla.
DEVIsport można dostosować do konkretnego projektu, w zależności od napięcia, wymaganej wydajności, długości kabla grzejnego i długości zimnych przewodów.

Przewody grzejne są do wykorzystania specjalistycznego, czyli na przykład do podgrzewania boisk piłkarskich i pól golfowych. Kable grzejne ułożone pod powierzchnią boiska przyspieszają okres wegetacji trawy. Utrzymują płytę boiska w stanie umożliwiającym rozgrywanie meczy jesienno-zimową porą. Wysoka jakość kabli grzewczych DEVI została potwierdzona 20 letnią gwarancją producenta.

Zalety DEVIsport DSM3

  • Trwały kabel
  • Bardzo wysoka wytrzymałość na rozciąganie
  • Wysoka wytrzymałość na odkształcenia
  • Ekranowany i IPX7
  • 20 letnia gwarancja producenta

Dane techniczne przewodu grzewczego

Kabel grzejny DEVIsport DSM3 został przystosowany na napięcia 220-240V oraz 400V.  Śednica przekroju kabla grzejnego wynosi 8mm. Jego moc wynosi w zależności od wyboru 20 W/m, 25 W/m czy też 30 W/m. Maksymalna temperatura pracy dla kabla DEVIsnow 30T podczas zasilania (25 W/m) wynosi 65°C, zaś gdy przewód grzewczy (25 W/m) nie jest zasilany wynosi 90°C.

Typ Wartość
Średnica kabla Ø 8 mm
Wytrzymałość na odkształcenia 1500 N
Wytrzymałość na rozciąganie 1500 N
Izolacja przewodów XLPE
Powłoka zewnętrzna MDPE
Ekran 100% pokrycia powierzchni, folia AL, wyprowadzenie 0,5 mm2 ocynowany drut Cu
Przewód zasilający 30T/230V 2,3 m (2 x 1,5 mm2 + ekran)
30T 400V 10m(2×1,5mm2+ekran)
Moc 20 W/m , 25 W/m , 30 W/m
Stopień ochrony IP IP X7

Przewód DEVIsport DSM3 jest kablem o specjalnych zastosowaniach. Jest on dostępny u nas na zamówienie. Posiadamy przeszło 20 letnie doświadczenie w branży, także z miłą chęcią odpowiemy na każde zapytanie. Mamy na swoim koncie wykonane dwa montaże systemów grzejnych boisk piłkarskich (Lechia Gdańsk, Amica Wronki) oraz wiele innych inwestycji. Zapraszamy do współpracy

Poznaj firmę ELTOM

 

1 komentarz do “DEVIsport”

Możliwość komentowania została wyłączona.