DEVIreg Touch – Nowa odsłona termostatu.

DEVIreg Touch - nowa odsłona inteligentnego termostatu

Termostat DEVIreg TouchTM w nowej wersji kolorystycznej „kość słoniowa”!

Termregulator Devireg Touch dostępny już jest w naszym sklepie w trzech kolorach: CZARNYM, BIAŁYM oraz KREMOWYM, co daje więcej możliwości aranżacji wnętrz.

 

DEVIreg™ Touch to niezwykle intuicyjny termostat z 2-calowym ekranem dotykowym. Użytkownicy pokochają go za komfort cieplny i oszczędność energii nawet do 20%. Dzięki odpowiednim funkcjom, np. “otwartego okna” oraz możliwości spersonalizowania harmonogramu ogrzewania energia zużywana jest tylko wtedy, gdy jest to potrzebne. Ponadto możliwe jest monitorowanie zużycia energii wyświetlanej na ekranie w kWh.

Devireg_Touch_nowy_kolor_art1

DEVIreg™ Touch łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Potwierdzeniem jest m.in. jego kompatybilność z ramkami różnych producentów osprzętu elektrycznego, dzięki czemu można go idealnie wkomponować w wystrój pomieszczeń.

 

DEVIreg Touch w wersji kolorystycznej „kość słoniowa”!
Termostat DEVIreg Touch w nowej wersji kolorystycznej „kość słoniowa”!

Jest to termostat przyjazny zarówno dla Użytkownika, jak i Instalatora. Zapewnia prosty montaż oraz możliwość serwisowania bez konieczności odwiedzania Klienta.

Sprawdź wirtualną wersję DEVIreg Touch na www.touch.devi.pl

 

Nie czekaj, wypróbuj go teraz.

Jest to niesamowite narzędzie. Uwierzę, jak zobaczę Z tego powodu stworzyliśmy wirtualną wersję DEVIreg™ Touch.
Jest to kopia oprogramowania właściwego produktu w skali 1:1 więc możesz do- świadczyć wrażeń podobnych, jak przy obsłudze rzeczywistego urządzenia!
Dostępna w App Store i Android Market aplikacja DEVIreg™ Touch, którą możesz pobrać już teraz i samodzielnie dowiedzieć się, jak intuicyjne jest programowanie.
Twój telefon musi być połączony z Internetem na czas pobierania, ale po jego zakończeniu, możesz używać aplikacji bez względu na miejsce i czas, bez konieczności połączenia.

Aplikacja -ANDROID – LINK

Aplikacja – App Store – LINK

 

 

ogrzewanie elektryczne sklep online

Sklep Internetowy ELTOM